Kılıç Yapı A.Ş., 1998 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş olup, Türk dekoratif panel sistemleri sektöründe faaliyet gösteren ve gerek yurt içi gerek yurt dışında birçok projeyi başarı ile tamamlamış olan bir firmadır.
Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Tavan Panelleri, zengin ürün seçenekleri ile tavan ve duvarlar için yenilikçi çözümler üretmenin sorumluluğu ile yoluna devam etmektedir. Tavan Panelleri Firması, geniş bir alanda çok yönlülüğünü verimlilik ve kalite anlayışıyla birleştirerek, çalışmalarını sürdürmektedir.

Bize Dair

Profesyonel işlerimiz ve kurumsal çalışmalarımızın referanslarına gözatabilirsiniz

Günümüz koşullarında zamanın daha da değer kazanmasıyla yaşanan hızlı değişim sürecinde kuruluşların ayakta kalabilmesi, sürekli gelişme anlayışıyla birlikte ürün, hizmet veya süreçlerini iyileştirmesi, geliştirmesi, gerektiğinde yenilerini sunmasına, değişimin önüne geçebilecek şekilde fark yaratmasına bağlıdır. Dolayısıyla yaratıcılık, yenilikçilik ve inovasyon, gözlemlenebilir, ölçümlenebilir ve geliştirilebilir bir yetkinlik olarak kuruluşların sürdürülebilir rekabet gücünü artırmada çok önemli bir araç oluyor.

Bu yüzden inovasyonu tüm aşamalarımıza yansıtıyor, tüketicinin gerçek ihtiyacına cevap veren en yaratıcı çözüm olduğuna inanarak, teknolojik yatırım ve Ar-Ge imkanlarını kullanarak farklı renk ve dokularda ürünler geliştiriyor, üretim ve pazarlama gamımızı çeşitlendiriyoruz..

35+

Ürün Çeşidi

1200+

Proje

800+

Mutlu Müşteri

20+

Profesyonel Çalışan